Valeo Compact C53S - ruitenwisser

Valeo Compact C53S - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF45 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF45 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF40 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF40 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 23,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Hydroconnect HF40
Lengte: 40 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Hydroconnect HF40
Valeo nummer: 578502
EAN nummer: 3276425785021

MerkOEM-nummer
ALFA ROMEO71805776
BMW (BRILLIANCE)61612407288
BMW61612159629
BMW61612407288
BMW61612455437
CITROËN1611348480
CITROËN1613157180
CITROËN1618843180
CITROËN1618843480
CITROËN6423-49
CITROËN6423-J2
CITROËN6423-J3
CITROËN6423-J6
CITROËN6423-J8
CITROËN6423-K0
CITROËN642349
CITROËN6423J2
CITROËN6423J3
CITROËN6423J6
CITROËN6423J8
CITROËN6423K0
CITROËNYQ00138980
CITROËNYQ00139080
DS6423-J2
DS6423-J3
DS6423-K0
DS6423J2
DS6423J3
DS6423K0
FORD1832132
FORD2026779
FORD5352684
PEUGEOT1613158080
PEUGEOT1613158380
PEUGEOT1613159180
RENAULT (DFAC)288908085R
RENAULT288819784R
RENAULT288905309R
RENAULT288905450R
RENAULT288908085R
RENAULT7711424718
SEAT1S1998002
SEAT5F1955426
SEAT5F1955426A
SEAT5JB998001
SEAT6J1955426
SEAT6J1955426A
SEAT7N1998002
SKODA1S1998002
SKODA1ST998001
SKODA5F1955426
SKODA5JB998001
SKODA6V1998001
Volkswagen (VW) (FAW)517998002
Volkswagen (VW)1S1998002
Volkswagen (VW)517998002
Volkswagen (VW)5TB998002
Volkswagen (VW)6R1998002
Volkswagen (VW)7N1998002


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3099 klantbeoordelingen.