Valeo Hydroconnect HF45 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF45 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF55 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF55 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF48 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF48 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 24,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Hydroconnect HF48
Lengte: 47.5 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Hydroconnect HF48
Valeo nummer: 578505
EAN nummer: 3276425785052

MerkOEM-nummer
AUDI81B998002
AUDI8D1955427
AUDI8P1955426H
AUDI8V1955426
BMW (BRILLIANCE)61610427668
BMW (BRILLIANCE)61612241375
BMW (BRILLIANCE)61612358552
BMW (BRILLIANCE)61612455435
BMW (BRILLIANCE)61612455439
BMW61610396417
BMW61610427668
BMW61612159627
BMW61612241375
BMW61612358552
BMW61612455435
BMW61612455439
FORD1680479
FORD1680499
MERCEDES-BENZ1768200645
MERCEDES-BENZ1768202800
MERCEDES-BENZ2048201400
MERCEDES-BENZ2048203800
Mercedes Benz2468201245
MINI61610038597
NISSAN28890-9504R
NISSAN288909504R
RENAULT28890-9504R
RENAULT288900838R
RENAULT288904057R
RENAULT288909504R
SEAT6L1998002
SEAT8D1955427
SKODA5L1998001
SKODA8D1955427
VOLVO31276070
Volkswagen (VW)1K1955426A
Volkswagen (VW)1K8998002
Volkswagen (VW)1Q1998002
Volkswagen (VW)3G1998002
Volkswagen (VW)5C7955426B
Volkswagen (VW)5K7998002
Volkswagen (VW)8D1955427


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3096 klantbeoordelingen.