Valeo Hydroconnect HF55 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF55 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VF301 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF301 - set ruitenwissers

Valeo Hydroconnect HF60 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF60 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 23,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Hydroconnect HF60
Lengte: 60 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Hydroconnect HF60
Valeo nummer: 578511
EAN nummer: 3276425785113

MerkOEM-nummer
ABARTH71805145
ALFA ROMEO50529573
ALFA ROMEO71771274
ALFA ROMEO71778861
ALFA ROMEO71805776
AUDI (FAW)4G1955425A
AUDI (FAW)8K1955425A
AUDI4G1955425A
AUDI4G1998002A
AUDI81B998002
AUDI8J1955425A
AUDI8K1955425A
AUDI8K1998002A
AUDI8P1955425H
AUDI8P1955425J
AUDI8P7955426A
AUDI8R1955425B
AUDI8R1998002
AUDI8S1998002
AUDI8U1955425
AUDI8U1998002
AUDI8V1955425
AUDI8W1998002
AUDI8W7998002
AUDI8X1955425A
AUDI8X1998002A
BMW (BRILLIANCE)61610427668
BMW (BRILLIANCE)61612241375
BMW (BRILLIANCE)61612455435
BMW (BRILLIANCE)61612455439
BMW (BRILLIANCE)61617198668
BMW61610034739
BMW61610038893
BMW61610427668
BMW61612158220
BMW61612159627
BMW61612159629
BMW61612241375
BMW61612349870
BMW61612455435
BMW61612455437
BMW61612455439
BMW61617198668
CITROËN1611345580
CITROËN1611349180
CITROËN1613157180
CITROËN1613160080
CITROËN1623237280
CITROËN6423-J6
CITROËN6423-K0
CITROËN6423J2
CITROËN6423J6
CITROËN6423K0
CITROËN6426-SJ
CITROËN6426SJ
DS6423-K0
DS6423K0
FIAT71805145
FORD1537086
FORD1554028
FORD1680513
FORD1793883
FORD5352683
MERCEDES-BENZ1668201045
MERCEDES-BENZ1768200645
MERCEDES-BENZ1768202800
MERCEDES-BENZ2048201300
MERCEDES-BENZ2128201700
MERCEDES-BENZ2128201900
Mercedes BenzA2048201300
PEUGEOT1611631080
PEUGEOT1613158380
PEUGEOT1613159180
RENAULT (DFAC)288908085R
RENAULT288819784R
RENAULT288900838R
RENAULT288901962R
RENAULT288904057R
RENAULT288905309R
RENAULT288905450R
RENAULT288905565R
RENAULT288906870R
RENAULT288908085R
RENAULT288909270R
RENAULT7701049049
SEAT1S1998002
SEAT576955425
SEAT576955426
SEAT5JB998001
SEAT5NB998002
SEAT6J1955425
SEAT6J1955425A
SKODA (SVW)3T1998001
SKODA1S1998002
SKODA1ST998001
SKODA3T1998001
SKODA576955425
SKODA576955426
SKODA5E1998001
SKODA5JB998001
SKODA5L1998001
SKODA6V1998001
VOLVO30699848
VOLVO30747762
VOLVO30784428
VOLVO31333449
VOLVO ASIA30784428
Volkswagen (VW) (SVW)1T1998002A
Volkswagen (VW)1K1955425A
Volkswagen (VW)1K8998002
Volkswagen (VW)1Q1998002
Volkswagen (VW)1S1998002
Volkswagen (VW)1T1998002A
Volkswagen (VW)2H1998002
Volkswagen (VW)3C1998002
Volkswagen (VW)3C8998002
Volkswagen (VW)5C7955425B
Volkswagen (VW)5K7998002
Volkswagen (VW)5NB998002
Volkswagen (VW)6R1998002
Volkswagen (VW)7E1998002
Volkswagen (VW)7H0998003


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3099 klantbeoordelingen.