Valeo Silencio flatblade VF450 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF450 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF857 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF857 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF473 - set ruitenwissers

Valeo Silencio flatblade VF473 - set ruitenwissers
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 46,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Silencio flatblade VF473
Lengte: bestuurderszijde 65 cm en passagierszijde 65 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Silencio flatblade VF473
Valeo nummer: 574673
EAN nummer: 3276425746732

MerkOEM-nummer
OPEL1272026
OPEL1272027
OPEL1272028
OPEL1272031
OPEL1272066
PEUGEOT1608242180
PEUGEOT6423-N6
PEUGEOT6423-N7
PEUGEOT6423-N8
PEUGEOT6423-N9
PEUGEOT6423N6
PEUGEOT6423N7
PEUGEOT6423N8
PEUGEOT6423N9
VAUXHALL13289892
VAUXHALL13289893
VAUXHALL13295280
VAUXHALL13348835
VAUXHALL13348837
VAUXHALL13348852


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Locatie ruitenwisserVoor
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3096 klantbeoordelingen.