Valeo Silencio flatblade VR37 - ruitenwisser

Valeo Silencio flatblade VR37 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF65 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF65 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF50 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF50 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 24,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Hydroconnect HF50
Lengte: 50 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Hydroconnect HF50
Valeo nummer: 578506
EAN nummer: 3276425785069

MerkOEM-nummer
AUDI (FAW)8K1955426A
AUDI (FAW)8R1955426B
AUDI4L1955426A
AUDI4M1998002
AUDI8J1955426A
AUDI8K1955426A
AUDI8K1998002A
AUDI8R1955426B
AUDI8R1998002
AUDI8S1998002
AUDI8U1955426
AUDI8U1998002
AUDI8W1998002
AUDI8W7998002
BENTLEY4M1998002
BMW (BRILLIANCE)61610420549
BMW61610034739
BMW61610038893
BMW61610420549
BMW61612183576
CITROËN1615628080
CITROËN1615628180
FORD1852939
FORD1949449
FORD2065011
FORD5277044
MERCEDES-BENZ1978200645
Mercedes Benz4158200045
MINI61610038597
MINI61610046517
PEUGEOT1615627480
RENAULT288900145R
RENAULT288904292R
RENAULT7701068755
SMART4538241400
VOLVO31457755
VOLVO31457760
VOLVO ASIA31457760


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3094 klantbeoordelingen.