Valeo Hydroconnect HF50 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF50 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HU35 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HU35 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF65 - ruitenwisser

Valeo Hydroconnect HF65 - ruitenwisser
Hoge plaats ruitenwisser testEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB!
Gemakkelijke montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding meegeleverd
Beschermd verzondenVeilige verzending binnen 48 uur
Geen verzendkostenVerzending is gratis!
€ 24,95
Per direct leverbaar Per direct leverbaar
Geen verzendkosten!

Valeo Hydroconnect HF65
Lengte: 65 cm
Prijzen zijn inclusief verzendkosten!

Valeo ruitenwissers worden door vele automerken fabrieks-af geleverd en geadviseerd als ruitenwisser.
De ruitenwisser zorgt ervoor dat uw ruit perfect schoon en droog wordt na iedere wisbeweging.

Valeo Hydroconnect HF65
Valeo nummer: 578513
EAN nummer: 3276425785137

MerkOEM-nummer
AUDI (FAW)8V1998002B
AUDI4L1955425B
AUDI4M1998002
AUDI8V1955425
AUDI8V1998002B
BENTLEY4M1998002
BMW (BRILLIANCE)61612163749
BMW (BRILLIANCE)61612358552
BMW (BRILLIANCE)61612407288
BMW61612147361
BMW61612163749
BMW61612183576
BMW61612209047
BMW61612358552
BMW61612407288
CITROËN (DF-PSA)6423-K7
CITROËN (DF-PSA)6423K7
CITROËN1610112480
CITROËN1611346580
CITROËN1611349280
CITROËN1612432480
CITROËN1613156580
CITROËN1615628080
CITROËN1615628180
CITROËN1618843180
CITROËN1618843480
CITROËN6423-J8
CITROËN6423-K7
CITROËN6423J8
CITROËN6423K7
CITROËN6426-ZE
CITROËN6426ZE
CITROËNYQ00138980
CITROËNYQ00139080
FORD1363354
FORD1537077
FORD1537078
FORD1556082
FORD1680491
FORD1680506
FORD1738870
FORD2026778
MERCEDES-BENZ1668201045
Mercedes Benz2468201245
NISSAN28890-9504R
NISSAN288909504R
PEUGEOT1608242180
PEUGEOT1611346580
PEUGEOT1611348080
PEUGEOT1613158180
PEUGEOT1613159180
PEUGEOT1615627380
PEUGEOT6423-A4
PEUGEOT6423-A8
PEUGEOT6423A4
PEUGEOT6423A8
PEUGEOT6426-S4
PEUGEOT6426S4
RENAULT28890-9504R
RENAULT288901164R
RENAULT288905875R
RENAULT288909504R
RENAULT288954276R
RENAULT7711424718
ROLLS-ROYCE61612147361
SEAT1P0955425B
SEAT5F1955425
SEAT5F1955425A
SKODA3V1998001
SKODA5F1955425
VOLVO31276070
VOLVO31457755
VOLVO31457760
VOLVO ASIA31457760
Volkswagen (VW)3G1998002
Volkswagen (VW)5G1998002
Volkswagen (VW)7L6955425A


Eén van de beste ruitenwissersEen TOP ruitenwisser volgens de ANWB en ADAC!
Lange levensduurLange levensduur
Eenvoudige montageEenvoudige montage
Geleverd met handleidingDuidelijke handleiding wordt meegeleverd
Geen verzendkostenGratis verzending binnen Nederland
Korting bij het kopen van 2 ruitenwissersProfiteer van € 5 korting bij de aankoop van 2 of meer ruitenwissers!

Wilt u graag extra advies over deze ruitenwissers? Neem dan gerust contact met ons op!
Meer informatie
FabrikantValeo
Nieuweruitenwissers.nl krijgt een waardering van 8.8 uit 10 op basis van 3102 klantbeoordelingen.